wirtualne-biura.com-logo

Wirtualne biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz jest bardzo dobrym miejscem na lokalizację swojego biznesu – przede wszystkim jest to centrum miasta. Posiadając wirtualny adres w Bydgoszczy, możemy drastycznie zredukować koszty związane z wynajęciem biura. Zobacz poniższe zestawienie firm oferujących wynajem wirtualnego biura w Bydgoszczy – dopasuj oferty do swoich potrzeb.
Rebel House
Rebel House oferuje między innymi adres dla firmy, obsługę korespondencji bez limitu, coworking. Decydując się na wynajęcie wirtualnego adresu w Rebel House otrzymujemy w cenie konto wfirma.pl – programu do faktur. Dla klientów biura przewidziana jest także możliwość skorzystania z sal konferencyjnych. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Rebel House. Zobacz więcej

Dodatkowe usługi

  Obsługa korespondencji bez limitu
  Program do faktur
  Sala konferencyjna
  Formalności 100% zdalnie
  Sam adres dla spółki z o.o.

Adres dla klientów

 • Miejscowość: Bydgoszcz
 • Dzielnica: Szwedrowo
 • Ulica: Orla 42/11
 • Kod pocztowy: 85-301
Szczegóły
Starówka Office
Starówka Office oferuje bardzo rozbudowany zakres usług, w którym znajdziemy między innymi wirtualny adres, biura na godziny oraz coworking. Firma oferuje także wynajem sal szkoleniowych, działania marketingowe czy finansowanie dla firm czy wsparcie start upów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej wirtualnego biura. Zobacz więcej

Dodatkowe usługi

  Możliwość wynajęcia biur na godziny
  Dostępne sale konferencyjne na wynajem
  Obsługa korespondencji
  Coworking

Adres dla klientów

 • Miejscowość: Warszawa
 • Dzielnica: Bydgoszcz
 • Ulica: Długa 16
 • Kod pocztowy: 85-034
Szczegóły

Bydgoszcz Śródmieście

Od lat najczęściej wybieraną lokalizacją na adres firmowy w Bydgoszczy jest jej centrum, czyli Śródmieście. To tam zlokalizowanych jest wiele działalności, a samo otoczenie śródmieścia sprawia, że taki adres będzie pełnił funkcje wizerunkowe. Decydując się na skorzystanie z takiego biura, warto wziąć pod uwagę wszystkie zalety z prestiżowego, wirtualnego adresu w centrum Bydgoszczy. Należy również wspomnieć, że wiele firm decyduje się na wprowadzenie usług dodatkowych, takich jak między innymi sale konferencyjne na wynajem czy pełną obsługę korespondencji. Jest to warte uwagi rozwiązanie, którego największą zaletą jest obniżenie kosztów biurowych. Płatność odbywa się w dwóch wariantach: co miesiąc lub w postaci rocznej.

Pozostałe dzielnice Bydgoszczy

Dobrym wyborem na wirtualną siedzibę firmy będą również pozostałe dzielnice Bydgoszczy, takie jak Skrzetusko, Babia Wieś czy Wzgórze Wolności.

Copyright © 2018-2020 – Wszystkie prawa zastrzeżone.
Nasi partnerzy: 
Blog o marketingu - Lembicz.pl