wirtualne-biura.com-logo

Wirtualne biuro Poznań

Adresy do rejestracji firm to coraz popularniejsze rozwiązanie, z którego korzystają głównie freelancerzy prowadzący mikrofirmy, ale również przedsiębiorcy, którzy są właścicielami małych i średnich firm. Dla osób na co dzień realizujących swoje obowiązki firmowe w Poznaniu, przygotowaliśmy listę firm świadczących usługę wirtualnego biura w Poznaniu. Dzięki temu nie musisz podawać swojego adresu domowego podczas rejestracji własnej działalności gospodarczej. Zapraszamy do sprawdzenia ofert biur wirtualnych w Poznaniu.

Przykładowa wizytówka
Tutaj może być Twoja wizytówka. Chcesz zareklamować swoją firmę w naszym katalogu? Sprawdź, jak dodać biuro.

Dodatkowe usługi

    W tym miejscu znajduje się opis dodatkowych usług Twojej firmy.

Adres dla klientów

  • Miejscowość:
  • Ulica:
  • Kod pocztowy:
Szczegóły

Wirtualny adres Poznań - jakie dzielnice mamy do wyboru?

Rynek wirtualnych biur rozwija się bardzo dynamicznie, o czym świadczy chociażby rosnąca liczba podmiotów oferujących usługę biura wirtualnego. Podobnie jak w innych miastach Polski, w Poznaniu również znajdziemy wiele firm oferujących adresy wirtualne. Wirtualne biuro Poznań to przede wszystkim takie dzielnice (osiedla) jak Jeżyce, Grunwald, Winogrady czy oczywiście Stare Miasto w Poznaniu.

Jeżeli chcemy ulokować swoją firmę w prestiżowym miejscu w Poznaniu, z pewnością będzie to Stare Miasto. Warto jednak pamiętać, że inne adresy także są warte naszej uwagi. Bardzo dobrym pomysłem jest sprawdzenie oferty co najmniej kilku firm – wówczas będziemy mieli szerszy pogląd ofert, dzięki czemu wybierzemy najkorzystniejszą dla nas ofertę. Na rynku możemy znaleźć oferty cenowe, które rozpoczynają się już od kilkunastu złotych miesięcznie. W pakietach najtańszych co do zasady otrzymujemy jedynie podstawowe usługi wirtualnego biura, czyli adres do rejestracji własnej firmy oraz informację o korespondencji przychodzącej.

Przed skorzystaniem z oferty wybranej firmy powinniśmy rozważyć odległość adresu od naszego miejsca zamieszkania, a więc miejsca, gdzie faktycznie wykonujemy własną działalność. Często niezbędne okaże się odwiedzenie siedziby wirtualnego biura, by odebrać korespondencję naszej firmy. Wówczas o wiele lepiej sprawdzi się firma zlokalizowana blisko naszego miejsca zamieszkania.

Poznań jako miejsce dla Twojej firmy

Poznań jest bardzo dobrym miejscem na ulokowanie swojej działalności. Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, a nie masz do dyspozycji odpowiedniego lokalu, biuro wirtualne będzie świetnym pomysłem. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób – szczególnie początkujących przedsiębiorców.

Dlaczego wirtualne biuro w Poznaniu jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm?

Przepisy prawne dot. rejestracji własnej działalności gospodarczej w Polsce zobowiązują każdego przedsiębiorce do wskazania adresu siedziby swojej firmy. W praktyce jest to całkiem duży problem dla wielu osób, które by wykonywać działalność, nie potrzebują biura, ponieważ np. pracują tylko zdalnie. W takiej sytuacji są zobowiązani do podania swojego adresu zamieszkania.

Warto wiedzieć, że na rynku istnieją w pełni legalne rozwiązania, dzięki którym nie musimy podawać swojego miejsca zamieszkania jako siedzibę firmy. Tymi rozwiązaniami są właśnie biura wirtualne.

Jakie firmy mogą skorzystać z tego rodzaju rozwiązań?

Z wirtualnego adresu w Poznaniu mogą skorzystać wszystkie firmy, zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i spółki. Z siedziby w tym właśnie mieście mogą skorzystać także firmy, których miejsce wykonywania działalności znajduje się w innych miastach. Należy tylko pamiętać, że wówczas właściwym urzędem skarbowym będzie ten poznański.

Copyright © 2018-2020 – Wszystkie prawa zastrzeżone.
Nasi partnerzy: 
Blog o marketingu - Lembicz.pl